Зв'язатися з нами

Про проект

Ідея

Основу проекту складає професійна перепідготовка цільової групи на цивільні спеціальності, які користуються попитом на ринку праці України.

Курси

«Веб-дизайн», «Сучасні інформаційні технології в бухгалтерському обліку», «Підприємницька діяльність», «Основи бізнес-комунікації. Англійська мова”.

Диплом

Диплом університету NORD (Норвегія) і сертифікат Чорноморського національного університету ім. Петра Могили.

Новини

Випуск 2016 Весна

Читать

Випуск 2017 Весна

Читать

Випуск 2016 Осінь

Читать

Весна 2015

Читать

Осінь 2015

Читать

Осінь 2014

Читать

Набір весна 2014

Читать

Вручення сертифікатів слухачам курсів перепідготовки та соціальної адаптації в рамках проекту «Україна-Норвегія»

13 грудня у стінах ЧНУ ім. Петра Могили відбулося урочисте вручення сертифікатів слухачам курсів перепідготовки та соціальної адаптації військовослужбовців та членів їхніх сімей. Навчання здійснювалося в рамках проекту «Україна-Норвегія», який виконується в ЧНУ ім. Петра Могили Навчально-науковим інститутом післядипломної освіти. Курси розпочалися 7 вересня 2016 року. Під час вечірніх занять студенти вивчали спеціальність «Практичний Веб-дизайн:

Читать

Останні статті

Про наш проект з 1хв.40 сек.

Телевізійні новини Миколаївщини – 07.06.2017

Читать

Що ж таке проект «Україна-Норвегія»?

Міжнародний проект соціальної адаптації військовослужбовців, звільнених у запас, та членів їх сімей – «Україна-Норвегія» реалізується з 2003 року. За десять років свого існування проект став одним з наймасштабніших міжнародних проектів на території України. Послугами проекту скористалися понад 6500 військовослужбовців та їх сімей. Основу проекту складає професійна перепідготовка цільової групи на цивільні спеціальності, які користуються попитом

Читать

Мер Миколаєва стане викладачем військовослужбовців в рамках проекту «Україна – Норвегія»

Військовослужбовці-ветерани, учасники антитерористичної операції і члени їх сімей приступили до занять в рамках проекту «Україна – Норвегія» на базі Чорноморського державного університету імені Петра Могили. Весняний семестр приблизно для 60 слухачів стартував сьогодні, передає кореспондент НікВесті. Джерело: http://nikvesti.com/news/public/83660

Читать

Фотографії

Професійна перепідготовка військовослужбовців Збройних Сил України та інших силових структур, звільнених в запас, а також членів їх сімей.